biuro@strefasem.pl +48 537 320 320
Google-Partner

Reklama na Facebooku

Skuteczna reklama na Facebooku to idealny sposób na dotarcie do nowych Klientów.

Facebook to najbardziej popularna sieć społecznościowa, która posiada w Polsce ponad 14 milionów użytkowników. Używa się go nie tylko w celach komunikacyjnych, a również jak najbardziej kulturalnych i rozrywkowych. Można powiedzieć, że Facebook jest oknem na świat informacji, nowości oraz trendów. Rosnąca popularność Facebooka stworzyła ogromną ilość nowych możliwości, nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale przede wszystkim dla firm. Zakładają one tam swoje fanpage, oficjalne profile bądź tworzą wydarzenia odnoszące się do ich działalności. Mają jeden cel: jeszcze bardziej zachęcić i być bliżej swoich Klientów. Czasami jednak samo publikowanie wartościowych treści nie wystarcza, by zbudować grono stałych czytelników, którzy będą śledzić nowości z dnia na dzień. Niekiedy odzew jest niewielki, posty niedopracowane. Brakuje klimatu, systematyczności,a czasami i chęci.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebooku, a także kierowanie skutecznych form reklamy.Przyczyniamy się do zwiększenia popularności fanpage’a, a przy tym dochodów jego właściciela.

Reklama na Facebooku wcale nie musi być kosztowna. Jej skuteczność oparta jest przede wszystkim na doskonale zaplanowanej strategii. Na samym początku zadbamy o Twój fanpage – jego przekaz i publikowane treści, a dopiero później przystąpimy do jego promowania za pomocą Facebook Ads.

Możliwości reklamowe na Facebooku:

 • promocja postu: jesteś dumny z tekstu, który ostatnio napisałeś? Udostępnimy go milionom ludzi, którzy nie będą w stanie powstrzymać się by nie kliknąć w ten atrakcyjny link przekierowujący do Twojej strony.
 • promocja fanpage: nareszcie dopracowałeś swój fanpage co do najmniejszego detalu i chcesz pochwalić się nim przed innymi? Nic prostszego, zobaczy go nie tylko grono Twoich znajomych, ale również osoby z tą samą pasją czy pracą.
 • promocja aplikacji: jesteś twórcą wyjątkowej aplikacji na smartphone czy komputer? Roześlemy ją do wszystkich pasjonatów elektroniki i nietuzinkowych rozwiązań.
 • promocja oferty: masz wrażenie, że niewiele osób skupia się na oferowanych przez Ciebie produktach? Wśród milionów użytkowników Facebooka dotrzemy do tych, którzy od dawna pragną posiadać taki sprzęt.
 • promocja wydarzenia: organizujesz spotkanie fanów ulubionego zespołu czy chcesz poznać nowych ludzi z tej samej branży? Dzięki reklamie na Facebooku zagwarantujesz sobie ogromny odzew i wielu zainteresowanych.
 • promocja filmu: pierwszy raz w życiu nagrałeś film i nie możesz doczekać się, by dotarł on do większej publiczności? Dzięki Facebookowi może on zostać bardzo doceniony.
 • pozyskiwanie kontaktów: zależy Ci na rozpoczęciu konkretnej współpracy? Pomożemy Ci znaleźć ludzi, których szukasz.
 • kierowanie użytkowników do witryny: Twoja strona internetowa świeci pustkami, a Ty tracisz już nadzieję i chęci na jej prowadzenie? Reklama na Facebooku zdziała cuda oraz przyciągnie do Twojej witryny stałych czytelników.

Prowadzona przez Nas kampania reklamowa na Facebooku jest na bieżąco monitorowana i optymalizowana w celu osiągnięcia jak najmniejszych kosztów pozyskania leada. Lead to coś, na czym Ci zależy, może nim być np. polubienie Twojego fanpage, wypełnienie formularza, czy inna istotna dla Ciebie aktywność. Z naszą profesjonalną pomocą wypromujesz swoją markę, produkt, usługę, a także wydarzenie. W dodatku będziesz mieć pewność, że działamy w pełni profesjonalnie, nie dopuszczamy się błędów czy niedociągnięć oraz staramy się jak najbardziej ograniczyć Twoje wydatki prywatnej reklamy.

Skuteczna reklama na Facebooku otwiera przed Tobą szansę na dotarcie i zaistnienie w świadomości wielu potencjalnych Klientów. Czasami nie mają oni pojęcia o istnieniu tak niezwykłej działalności, którą prowadzisz, dlatego warto poświęcić promocji swoją uwagę. Odpowiednie targetowanie, czyli wyselekcjonowanie potencjalnych Klientów reklamy sprawi, że trafisz do właściwej grupy docelowej, a odzew będzie jeszcze większy. Wykorzystaj zdolność Facebooka!

Według jakich kryteriów możemy kierować reklamy na Facebooku:

 • dane geograficzne (kraj, województwo, miasto): to, z jakiego miejsca w Polsce czy zagranicy pochodzi Odbiorca jest niesamowicie ważne przy dopasowywaniu reklamy. Może on mieć wtedy podobne zapotrzebowania lub mieszkać w środowisku sprzyjającym Twoim usługom.
 • dane demograficzne (wiek, płeć, data urodzenia, status związku): wiek, płeć, a nawet status w związku pozwala wyróżnić osoby możliwie najbardziej zainteresowane Twoimi produktami.
 • zainteresowania: od razu pozwalają lepiej dopasować reklamę do użytkownika. Jego pasje mówią o tym, co robi w wolnym czasie i co najbardziej go interesuje, więc istnieje ogromna szansa, że skorzysta on z proponowanych przez Ciebie produktów.
 • wykształcenie: treść oraz materiał reklamy jest selekcjonowany i dostarczany do wszystkich odpowiednich osób.
 • miejsce pracy: świadczy o tym, jakich informacji dany Użytkownik potrzebuje. Treść, którą publikujesz może go bardzo zachęcić do kliknięcia i przeczytania.
 • podobni odbiorcy: Ludzie tacy jak Ty, pasjonaci, fani nowej generacji, Wszyscy mogą poczuć się niczym Twoi przyjaciele i natchnieni tą więzią będą chętni śledzić Twoje działania.
 • remarketing: grono Odbiorców, którzy natknęli się już kiedyś na Twoją stronę czy fanpage będą mogli to powtórzyć. Zagwarantujemy im stały dostęp z Tobą oraz Twoją wyjątkową działalnością.

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez Strefa SEM w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Klauzula informacyjna.