biuro@strefasem.pl +48 537 320 320
Google-Partner

Social Media

Promuj swoją markę, usługi i produkty w najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

Marketing w Social Media

Portale społecznościowe stwarzają nieograniczone możliwości w obszarze marketingu. Dzięki Social Media Twoja firma, instytucja ma szansę wejść w całkiem nowy obszar skutecznej promocji. Skuteczne działania w Social Media mają pozytywny wpływ na wizerunek firmy, wzrost rozpoznawalności, zaangażowanie Klientów, sprzedaż produktów i usług. Dużą zaletą mediów społecznościowych są niskie koszty w porównaniu do mediów tradycyjnych.
Twoja firmowa strona lub sklep internetowy mogą mieć profil praktycznie w każdym portalu społecznościowym. Proponujemy założenie, oraz prowadzenie profili społecznościowych w następujących serwisach: Facebook, YouTube, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest.

Oprócz zakładania i prowadzenia firmowych fanpage tworzymy kampanie reklamowe. Reklama na Facebooku, Instagramie, Twitterze, czy w serwisie LinkedIn to idealny sposób na dotarcie do nowych Klientów, a także możliwość budowania relacji z obecnymi.

 

Twitter logo

Twitter

Instagram logo

Instagram

Google+ logo

Google+

Pinterest logo

Pinterest

Zamów bezpłatną wycenę działań w Social Media

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez Strefa SEM w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Klauzula informacyjna.