biuro@strefasem.pl +48 537 320 320
Google-Partner

Prowadzenie fanpage na Facebooku

Profesjonalne prowadzenie strony na Facebooku, budowanie społeczności, wzrost rozpoznawalności marki.

prowadzenie fanpage na facebooku

Facebook to najbardziej popularna platforma społecznościowa. Są tam również miliony Polaków, a wśród nich potencjalni Klienci. Dlatego Twoja firma również musi tam być. Strona firmowa na Facebooku to wielka szansa pokazania swojej firmy, marki dla nowych i obecnych Klientów.

Założymy dla Ciebie profil firmowy na Facebooku, wypełnimy go wartościową treścią, przygotujemy odpowiednią grafikę dla strony. Następnie ustalimy strategię prowadzenia strony, publikowania postów, tworzenia konkursów lub wydarzeń.

Treści publikowane na stronie muszę przyciągnąć uwagę użytkowników, zachęcać do polubienia i udostępniania. Wiemy jak pisać kreatywne, przyciągające uwagę posty. Nasze głowy są pełne nowatorskich pomysłów i ciekawych rozwiązań, przez co Twój fanpage wyróżni się od stron konkurencji.

Dobrze prowadzona strona na Facebooku to przede wszystkim więcej polubień postów, udostępnień i komentarzy. Wzrost rozpoznawalności Twojej marki wzrośnie, dzięki pozytywnemu wizerunkowi, który wykreujemy. Powierzając naszym specjalistom prowadzenie Facebooka możesz mieć pewność, że do pracy angażujesz kreatywne osoby, z dużym doświadczeniem, szukające nowych wyzwań i najlepszych rozwiązań prowadzących do osiągnięcia sukcesu w Social Media. Dla nas strona na Facebooku to nie tylko idealne miejsce do kontaktu ze swoimi Klientami, budowania z nimi relacji, ale także olbrzymi potencjał sprzedażowy. Jeśli chcesz odnieść sukces w Social Media skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę!

Zamów bezpłatną wycenę prowadzenia fanpage na Facebooku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez Strefa SEM w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Klauzula informacyjna.