biuro@strefasem.pl +48 537 320 320
Google-Partner

Pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google umożliwi Ci dotarcie do nowych Klientów.

Ranking wyszukiwarek w Polsce

Google to najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa w Polsce. Na koniec roku 2015 udział w polskim rynku wyniósł 95,09%. Jest to bardzo duży udział, dlatego jeśli nasza strona nie będzie zaindeksowana w wyszukiwarce Google, to nie będziemy mieli praktycznie żadnych odwiedzin. Dlatego już na samym początku, po opublikowaniu strony internetowej musimy zadbać o jej skuteczne pozycjonowanie.

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, oparty na działaniach prowadzących do zwiększenia ilości wartościowych odwiedzin na stronie internetowej. Działania wspomniane powyżej, dotyczą odpowiednio wybranych słów kluczowych (fraz), które powiązane są z przedsiębiorstwem, jego produktami lub usługami. Pozycjonowanie stron internetowych rozpoczyna się od odpowiedniego doboru słów kluczowych, następnie prowadzona jest optymalizacja strony internetowej oraz zdobywanie wartościowych linków do strony. Efekty pozycjonowania strony przynoszą wymierne korzyści w postaci ciągłego napływu nowych Klientów. Wysokie pozycje w naturalnych (organicznych) wynikach wyszukiwania to także prestiż, ponieważ internauci bardziej cenią organiczne wyniki wyszukiwania, niż reklamy Google AdWords.

Cel pozycjonowania strony internetowej

  • zwiększenie sprzedaży usług i produktów za pomocą strony internetowej,
  • budowa marki,
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy.

Dlaczego nam powierzyć pozycjonowanie?

  • mamy jasno określony cel, polegający na zwiększeniu ruchu na Twojej stronie,
  • jesteśmy na bieżąco z najważniejszymi zmianami zachodzącymi w algorytmie wyszukiwarki Google, dzięki temu wiemy jak odpowiednio prowadzić proces pozycjonowania,
  • przejrzysty sposób rozliczeń.

Jak pozycjonować strony internetowe?

Nasz proces pozycjonowania

dobór słów kluczowychI. Dobór słów kluczowych
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, analizie Twojej bezpośredniej konkurencji, a także przy użyciu narzędzi propozycji słów kluczowych dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, które prowadzić będą do wzrostu sprzedaży.

optymalizacja strony internetowejII. Optymalizacja strony internetowej
Nasi specjaliści zoptymalizują stronę internetową pod kątem jej postrzegania przez roboty Google, a także sprawią, że będzie ona użyteczna i przyjazna dla odwiedzających użytkowników.

zdobywanie linków do stronyIII. Zdobywanie linków zwrotnych do Twojej strony
Linki prowadzące do strony mają znaczny wpływ na pozycje słów kluczowych w wyszukiwarce Google. Linki zwrotne zdobywamy z wartościowych źródeł, z naszego własnego zaplecza pozycjonerskiego.

sprawdzanie pozycji słów kluczowychIV. Sprawdzanie pozycji słów kluczowych i raportowanie
Każdy Klient otrzyma dane logowania do zewnętrznego systemu sprawdzania pozycji słów kluczowych. Raz w miesiącu wysyłany będzie raport pozycjonowanych fraz.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Sposób rozliczeń

stały abonament

Stały miesięczny abonament + premia za efekty (pozycje 1-10 w wyszukiwarce Google)

Pewnie wiele osób zada sobie pytanie: dlaczego taki sposób rozliczeń? Przecież praktycznie wszyscy rozliczają się za pozycje 1-10. Darmowe pozycjonowanie strony przez okres kilku miesięcy, lub atrakcyjna oferta pozycjonowania słowa kluczowego za 1 zł miesięcznie – to tylko chwyt marketingowy, na który niestety dużo firm się już złapało. Z reguły taka usługa, albo nie jest wykonywana, lub jest prowadzona nierzetelnie i może skutkować w przyszłości nałożeniem filtra przez Google. Często otrzymujemy od Klientów różnego rodzaju prośby o zdjęcie filtra nałożonego na domenę. W niektórych przypadkach właściciele stron zmuszeni są do zmiany domeny. Dlatego też szukając firmy pozycjonerskiej nie kieruj się ceną, a jakością usługi.

Stały miesięczny abonament ustalany jest na podstawie konkurencyjności słów kluczowych, branży, historii domeny, odnośników zwrotnych. Drugą składową jest miesięczna opłata za efekty, czyli pozycje 1-10 dla odpowiednio wybranych słów kluczowych. Miesięczna opłata za słowo kluczowe jest sumą opłat za każdy dzień w TOP 1-10.

mix pozycjonowanie strony

Mix pozycjonowanie strony (pozycje 1-10 w Google) + kampania Google AdWords

W ofercie mix pozycjonowanie strony i prowadzenie kampanii Google AdWords odbywa się równocześnie, aż do momentu uzyskania na wszystkie słowa kluczowe pozycji 1-10. Stawki za odpowiednie słowa kluczowe są sumowane i stanowią miesięczny budżet* przeznaczany na kampanię linków sponsorowanych Google AdWords. Rozwiązanie to polecamy wszystkim, którzy oczekują wysokich pozycji od samego początku. Gwarantem wysokich pozycji jest w tym przypadku kampania Google AdWords, która tuż po uruchomieniu umożliwia wyświetlanie się witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

*Budżet jest pomniejszony o koszty prowadzenia kampanii Google AdWords.

 

Zamów bezpłatną wycenę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez Strefa SEM w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Klauzula informacyjna.