biuro@strefasem.pl +48 537 320 320
Google-Partner

Copywriting

Wysoka jakość pisania na każdy temat, ekspresowa realizacja zamówień.

Wysoka jakość tekstów

Dostarczamy wysokiej jakości treść do stron i sklepów internetowych tworzoną przez doświadczonych copywriterów. Tworzymy unikalne opisy produktów, kategorii i podkategorii produktów dla sklepów internetowych, oryginalny content na firmowego bloga, artykuły prasowe, teksty zapleczowe, jak również nośne hasła marketingowe. Teksty pisane przez naszych copywriterów są atrakcyjne dla użytkowników Internetu i jednocześnie przyjazne dla wyszukiwarki Google, co z pewnością wpłynie na poprawę pozycji strony w wyszukiwarkach.

Ekspresowa dostawa tekstów

W zależności od wielkości zamówienia pierwsze teksty możesz otrzymać już w ciągu 24 godzin.

Elastyczne ceny

Masz ograniczony budżet? Dostosujemy teksty do Twojego budżetu. Nawet przy niskich nakładach finansowych przygotowane teksty będą unikalne i przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek.

Piszemy na każdy temat

Dla nas Content is the king, czyli zawartość jest królem, dlatego też współpracujemy z doświadczonymi copywriterami, którzy specjalizują się w pisaniu tekstów w kilkunastu dziedzinach. Dzięki temu jesteśmy w stanie przydzielić do Twojego zamówienia najbardziej odpowiedniego autora, któremu Twoja branża nie będzie obca. Nasi specjaliści wiedzą jak pisać merytoryczne teksty, które skutecznie sprzedają. Dzięki nam Twoje treści zostaną docenione przez użytkowników i algorytmy wyszukiwarek internetowych!

Płatność za liczbę znaków, a nie za czas

Płacisz za liczbę znaków w tekście, a nie za czas poświęcony przy pisaniu tekstów.

Jasne warunki rozliczeń

Działamy szybko i profesjonalnie! Rozliczamy się na podstawie faktur VAT, nie wiążemy się umowami, które tylko wydłużają proces realizacji zamówienia.

Zamów teksty na swoją stronę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez Strefa SEM w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Klauzula informacyjna.